Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Producenci

Preparaty do dezynfekcji narzędzi stomatologicznych

Unity stomatologiczne nowej generacji wyposażone są w ssaki, ślinociągi i spluwaczki, które podczas zabiegów mają kontakt z płynami fizjologicznymi, wysiękami, ropą i innymi substancjami organicznymi. W takim wilgotnym środowisku i przy wysokiej temperaturze materiał biologiczny z jamy ustnej może szybko ulec dekompozycji. Dodatkowo istnieje ryzyko, że materiał ten może być zakaźny. Z tego względu tak ważna jest dezynfekcja stomatologiczna. Aby zapobiec zakażeniom i rozprzestrzenianiu się groźnych chorób podczas zabiegów stomatologicznych, gabinety stomatologiczne muszą systematycznie oczyszczać i dezynfekować systemy ssące przy pomocą specjalnych preparatów do dezynfekcji narzędzi stomatologicznych.

Systemów ssących

Alpro Jet D 10l Alpro Jet D 10l
Producent: Alpro
Cena:

277,00 zł

Cena netto: 256,48 zł

Alpro Jet D 1l Alpro Jet D 1l
Producent: Alpro
Cena:

68,00 zł

Cena netto: 62,96 zł

Alpro Jet W 1l Alpro Jet W 1l
Producent: Alpro
Cena:

66,00 zł

Cena netto: 61,11 zł

Alpro Jet W 5l Alpro Jet W 5l
Producent: Alpro
Cena:

164,00 zł

Cena netto: 151,85 zł

AlproCleaner 500ml AlproCleaner 500ml
Producent: Alpro
Cena:

31,50 zł

Cena netto: 29,17 zł

MD 555 cleaner 2,5L MD 555 cleaner 2,5L
Producent: DURR
Cena:

199,00 zł

Cena netto: 161,79 zł

Orotol Plus 2,5l Dezynfekcja systemu ssącego Orotol Plus 2,5l Dezynfekcja systemu ssącego
Producent: DURR
Cena:

220,00 zł

Cena netto: 203,70 zł

Prosept Jet Forte 5L Prosept Jet Forte 5L
Producent: OCC
Cena:

130,00 zł

Cena netto: 120,37 zł

Dezynfekcja stomatologiczna – bezpieczeństwo pacjentów na pierwszym miejscu

Dezynfekcja narzędzi stomatologicznych jest bardzo ważna. Systemy ssące wymagają regularnego przedmuchiwania, dokładnego mycia i przepłukiwania profesjonalnymi preparatami do dezynfekcji narzędzi stomatologicznych. Ważne jest, aby nie stosować do dezynfekcji systemów ssących preparatów do dezynfekcji przeznaczonych do dezynfekcji rąk czy dezynfekcji powierzchni. Sklep AroMed oferuje elitarne preparaty do dezynfekcji narzędzi stomatologicznych, które są niezbędne w stomatologii.

Dezynfekcja narzędzi stomatologicznych – rozwiązanie od Alpro

Dostępne w hurtowni medycznej AroMed preparaty do dezynfekcji narzędzi stomatologicznych to niezbędne płyny marki Alpro do dezynfekcji stomatologicznych urządzeń ssących. Charakteryzują się szerokim spektrum działania, niszcząc bakterie, wirusy i grzyby. Ponadto neutralizują osady nieorganiczne, ślinę oraz drobiny materii organicznej. Preparaty Alpro nie pienią się podczas przepłukiwania systemów ssących, co jest kluczowe dla ich skuteczności.

Skuteczność i komfort pacjenta

Preparaty do dezynfekcji narzędzi stomatologicznych marki Alpro są bezpieczne dla pacjentów, nie powodują podrażnień gruczołu smaku i zmysłu powonienia. Dodatkowo, preparaty doskonale rozpuszczają piaski stomatologiczne i złogi wapnia, co przyczynia się do utrzymania systemu ssącego w optymalnym stanie. Warto również podkreślić, że środki Alpro nie zawierają fenoli ani aldehydów i są w pełni biodegradowalne.

Szeroki wybór preparatów do dezynfekcji narzędzi stomatologicznych w AroMed

Sklep AroMed oferuje preparaty do dezynfekcji narzędzi stomatologicznych Alpro w różnych pojemnościach, zarówno w formie gotowego płynu do użycia, jak i w formie koncentratu. Dzięki temu gabinety stomatologiczne mogą dostosować dezynfekcję do swoich indywidualnych potrzeb, zapewniając tym samym maksymalne bezpieczeństwo swoim pacjentom.

Jak już wiesz, dezynfekcja narzędzi stomatologicznych jest bardzo ważna. W naszym asortymencie znajdziesz najlepsze preparaty do dezynfekcji narzędzi stomatologicznych, które pomogą utrzymać wysoki standard higieny i zapewnić bezpieczeństwo zarówno personelowi medycznemu, jak i pacjentom. Nie ryzykuj, postaw na jakość i skuteczność preparatów Alpro dostępnych w sklepie AroMed.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl