Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Producenci

Medycyna

Rękawice nitrylowe czarne easyCare 100szt Rękawice nitrylowe czarne easyCare 100szt
Producent: Zarys
Cena:

13,50 zł

Cena netto: 12,50 zł

Bandaż kohezyjny YellowBAND 5cm x 4,5m 24szt. Bandaż kohezyjny YellowBAND 5cm x 4,5m 24szt.
Producent: Zarys
Cena:

66,00 zł

Cena netto: 61,11 zł

BANDAŻ OPATRUNKOWY OPASKA DZIANA 10CM X 4M BANDAŻ OPATRUNKOWY OPASKA DZIANA 10CM X 4M
Producent: Zarys
Cena:

1,20 zł

Cena netto: 1,11 zł

BANDAŻ OPATRUNKOWY OPASKA DZIANA 15CM X 4M BANDAŻ OPATRUNKOWY OPASKA DZIANA 15CM X 4M
Producent: Zarys
Cena:

1,42 zł

Cena netto: 1,31 zł

BANDAŻ OPATRUNKOWY OPASKA DZIANA 5CM X 4M BANDAŻ OPATRUNKOWY OPASKA DZIANA 5CM X 4M
Producent: Zarys
Cena:

1,00 zł

Cena netto: 0,93 zł

Cewnik do podawania tlenu przez nos 2m Cewnik do podawania tlenu przez nos 2m
Producent: Zarys
Cena:

1,60 zł

Cena netto: 1,48 zł

Cewnik do podawania tlenu przez nos 3m Cewnik do podawania tlenu przez nos 3m
Producent: Zarys
Cena:

2,50 zł

Cena netto: 2,31 zł

Cewnik do podawania tlenu przez nos 5m Cewnik do podawania tlenu przez nos 5m
Producent: Zarys
Cena:

3,70 zł

Cena netto: 3,43 zł

Cewnik Foleya silikonowany Cewnik Foleya silikonowany
Producent: Covidien
Cena:

2,50 zł

Cena netto: 2,31 zł

Cewnik Nelaton 50szt. Cewnik Nelaton 50szt.
Producent: Zarys
Cena:

33,00 zł

Cena netto: 30,56 zł

Cewnik Tiemann Cewnik Tiemann
Producent: Zarys
Cena:

1,10 zł

Cena netto: 1,02 zł

Produkty medyczne

Zachęcamy do zaopatrywania się w wszechstronną gamą produktów medycznych – artykuły specjalistyczne, czy też ogólnego stosowania. Oferta sklepu AroMed posiada materiały i sprzęt przeznaczony tylko do zastosowań specjalistycznych, specjalistów, jak też może uzupełniać apteczki pierwszej pomocy.
Artykuły występujące w sprzedaży, są niezbędne dla osób skierowanych na leczenie lub odwiedzających placówki medyczne, szpitale.

Akcesoria i produkty specjalistyczne

Jednymi z najbardziej reprezentatywnych produktów w naszym sklepie są igły i strzykawki. Prezentujemy w ofercie między innymi igły do iniekcji dożylnych, domięśniowych i podskórnych czy igły do punkcji i znieczuleń ogólnych, punktowych. Sklep zaopatruje odbiorców w wysokiej jakości papiery do wydruków EKG i do wideoprinterów USG. Dodatkiem są żele do USG dystrybuowane w opakowaniach o różnej pojemności.

Sprzedaż rękawic medycznych dla podmiotów medycznych jest podstawą do funkcjonowania wielu obiektów medycznych, kosmetycznych. Rękawice specjalistyczne dzielimy na nitrylowe, lateksowe i winylowe - bezpudrowe i pudrowane. Kolejnym produktem używanym przez lekarzy są jałowe serwery operacyjne z otworem standardowym i przylepnym. Podolody również wykorzystują jednorazowe podkłady i prześcieradła w swojej codziennej pracy. 
Podstawowym materiałem chirurgicznym są nici, szwy w odmianie trwałej, wymagają usuwania i nici wchłanialne, bazujące na bazie kwasu poliglikolowego . Szwy rozpuszczalne są używane do zabiegów, gdzie okres podtrzymania ran jest stosunkowo krótki, znajdują zastosowanie przede wszystkich podczas zabiegów ginekologicznych, urologicznych oraz stomatologicznych. Ważnym elementem wyposażenie medycznym są ostrza chirurgiczne i uchwyt do skalpeli, staplery do zebrania skóry, zszywania warstwy skórnej.


Pomyśleliśmy również o dostępności najbardziej używanych produktów ortopedycznych, czyli znane opaski gipsowe szybkowiążące, zapewniają one wygodę pacjentowi podkładów podgipsowych. Dużo specjalistycznych produktów znajduje się też w dziale zbiorczym sprzęt jednorazowy, w której skład wchodzą: cewniki, maseczki tlenowe, akcesoria do infuzji i pojemniki na płyny ustrojowe. 

Akcesorium apteczki pierwszej pomocy i pacjentów szpitalnych


Mamy do zaproponowania odzież medyczną i bieliznę jednorazową , która jest podstawową zarówno podczas zabiegów medycznych, hospitalizacji jak i w czasie odwiedzi u osób chorych będących w szpitalu. Polecamy foliowe  ochraniacze na buty oraz czepki, koszule i fartuchy , a także artykuły zrobione z włókniny łączącej lekkość i miękkość.

W apteczki pierwszej pomocy powinny być materiały opatrunkowe, rękawice jednorazowe. Taki zestaw produktów jednorazowych zawsze się znajduje zastosowanie. Sportowcy doskonale znają bandaże kohezyjne, których mogą używać bez konieczności przecinania ich nożyczkami, dzieje się tak za sprawą środków mocujących. Mowa jest o klamerkach o przylepcach dołączonych do bandaży kohezyjnych.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl