Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Producenci

Akcesoria i sprzęt ogólnomedyczny

Mamy szeroki wachlarz sprawdzonych jakości ostrzy chirurgicznych ze stali nierdzewnej oraz uchwytów do skalpeli oraz jednorazowych ostrzy chirurgicznych z trzonkiem wykorzystywanych przez personel medyczny. Do narzędzi typowo chirurgicznych zaliczamy również staplery do zszywania skóry, dające szybkie i pewne zamykanie ran bez konieczności stosowania nici chirurgicznych. Zapewniamy profesjonalne, a zarazem komfortowe w użyciu i optymalne cenowo staplery skórne marki Advan.

W składzie prezentowanej oferty znajdują się również rurki tracheostomijne i ustno-gardłowe do prowadzenia sztucznej inhalacji płuc, aparaty do przetaczania krwi, a także osłonki na głowice USG w wersji pudrowanej i nawilżanej.

Medycyna ogólna

Ciśnieniomierz zegarowy Diagnosis DA201 Ciśnieniomierz zegarowy Diagnosis DA201
Producent: Zarys
Cena:

68,00 zł

Cena netto: 62,96 zł

Elektrody EKG SORIMEX EK-S 50NWSG 50SZT Elektrody EKG SORIMEX EK-S 50NWSG 50SZT
Producent: SORIMEX
Cena:

18,00 zł

Cena netto: 16,67 zł

Szczotka do rurek tracheostomijnych duża Szczotka do rurek tracheostomijnych duża
Producent: Zarys
Cena:

6,00 zł

Cena netto: 5,56 zł

Szczotka do rurek tracheostomijnych mała Szczotka do rurek tracheostomijnych mała
Producent: Zarys
Cena:

6,00 zł

Cena netto: 5,56 zł

Uchwyt do skalpela nr 3 Uchwyt do skalpela nr 3
Cena:

9,00 zł

Cena netto: 8,33 zł

Uchwyt do skalpela nr 4 Uchwyt do skalpela nr 4
Cena:

9,00 zł

Cena netto: 8,33 zł

Nową propozycją, nie tylko do zastosowań medycznych, są ciśnieniomierze zegarowe Diagnosis producenta Zarys. Aparaty są wykorzystywane do mierzenia ciśnienia krwi na ramieniu metodą Korotkowa znanej od 1905 r. Metoda Korotkowa jest uważana  za jeden z najprecyzyjniejszych sposobów mierzenia ciśnienia tętniczego, wyniki są znacznie lepsze od pomiarów elektronicznych. Aparat głównie dedykowany jest do zastosowań profesjonalnych, ale nie ma przeciwskazań, aby po uzyskaniu podstawowej wprawy z wykorzystaniem ciśnieniomierza zegarowego także do użytku domowego.

Różne rodzaje osłonek na głowice USG

Wytrzymałe i praktyczne osłonki na głowice USG skutecznie zabezpieczą powierzchnię urządzenia, zapewniają jednocześnie bezpieczeństwo badanej pacjentce i profesjonalne wykonywanej diagnostyki. Oferowane w tej kategorii osłonki są sterylne zapakowane, jednorazowe, sterylnie ,a zarazem higieniczne. Dodatkowo – dają wiarygodny i nieprzekłamany wynik badania. Jednorazowe, sterylnie zapakowane osłonki na głowice USG oferowane są w różnych wariantach, dzięki czemu z łatwością dopasować je można do indywidualnych potrzeb obsługiwanego pacjenta. W asortymencie AroMed odnajdziesz osłonki bezlateksowe, wskazane dla pacjentek uczulonych na lateks, nawilżane czy pudrowanie. Przeźroczyste osłonki polecane są do wszystkich badań ultrasonograficznych, gdzie niezbędna jest sterylność, między innymi badań endorektalnych USG, transrektalnych i transwaginalnych. Cechą dodatkową osłonek jest fakt, iż są przeźroczyste i pozwalają na pozyskanie czytelnego i wiarygodnego wyniku diagnostyki.

Skalpele, ostrza chirurgiczne

Personel medyczny doskonale zna i używa narzędzi chirurgiczne, jakimi są skalpele, czy specjalne ostre nożyki, umożliwiających cięcie miękkich tkanek bądź odzieży poszkodowanego pacjenta. Skalpel jest głównym i niezastąpionym narzędziem pracy chirurga, używanym do zabiegów podstawowych lub bardziej specjalistycznych jakimi są przecinanie szwów przy płytkich i głębokich nacięć. Właściwość dokonywania precyzyjnych cięć została dostrzeżona w sztukach rzemieślniczych w modelarstwie.

Produkty, które posiadamy są artykułami wysokiej jakości, o wytrzymałej konstrukcji. Prezentujemy sterylne ostrza chirurgiczne wykonane z odpornej stali węglowej (niestopowej), trzonki (rączki do skalpeli) wykonane z nierdzewnej stali chirurgicznej, które są wygodne i antypoślizgowe, oraz skalpele jednorazowe z ergonomiczną rękojeścią wykonaną z tworzywa sztucznego.

Trzonki i ostrza medyczne dostępne są w różnych wariantach, rozmiarach. Ostrza skalpeli dodatkowo zróżnicowane są pod względem kształtów (krawędzie proste, wygięte, zaokrąglone, zakrzywione,  spiczaste ,trójkątne oraz krótkie i długie.). Kształt ostrza wybierany jest na podstawie jego właściwości fizycznych zależności od rodzaju zabiegu i specyfiki nacięć chirurgicznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl