Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Producenci

Jednorazowa odzież medyczna

Obecnie niezastąpiona jest jednorazowa odzież medyczna do normalnego funkcjonowania placówek ochrony zdrowia. Umożliwia łatwiejsze utrzymanie czystości i przeciwdziała przenoszeniu materiału zakaźnego. AroMed prezentuje artykuły jednorazowego użytku , które podlegają utylizacji. Stosowanie jednorazowej odzieży medycznej pozwala ograniczyć koszty związane z praniem, prasowaniem i dezynfekcją tradycyjnej bawełnianej odzieży ochronnej.

 

Odzież medyczna

Sklep prezentuje bieliznę i odzież jednorazową, maseczki medyczne, ochraniacze foliowe na buty, fartuchy, czepki, koszule i inne artykuły ochrony osobistej wykonane z lekkiej włókniny medycznej. Oferta prezentuje artykuły dla lekarzy oraz innych osób związanych z medycyną.

Najbardziej popytnymi artykułami jednorazowymi są fartuchy z włókniny i folii. Korzystają z nich najczęściej szpitale, gabinety stomatologiczne, gabinety medycyny estetycznej oraz zakłady przetwórstwa spożywczego.

Bielizna jednorazowa z włókniny

Bielizna jednorazowa z włókniny jest produktem bez którego szpitale miały by trudności z normalnym funkcjonowaniem. Dzięki nim utrzymanie higieny jest łatwiejsze, bez problemów jest zakładana i zdejmowana. Bez problematyczne użytkowanie sprawiło, że te produkty są chętnie stosowane przy pielęgnacji pacjentów z mocno ograniczoną ruchliwością, w tym osób nieprzytomnych, sparaliżowanych, niepełnosprawnych i w podeszłym wieku. Bielizna jednorazowa jest też powszechnie stosowana przy zabiegach medycznych, diagnostyce laboratoryjnej w gabinetach kosmetycznych i podologicznych oraz salonach medycyny estetycznej.

Szpitale bardzo często korzystają z jednorazowych ochraniaczy na obuwie. Jednorazowe ochraniacze na obuwie są podstawowym produktem pozwalającym ograniczyć wnoszeniu zanieczyszczeń na obuwiu do szpitali z zewnętrznego środowiska. 

Maseczki ochronne znalazły powszechne uznanie w przeciwdziałaniu transmisji zakażeń przenoszonych drogą kropelkową i są zakupywane przez wszystkie zawody związane z medycyną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl