Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Producenci

Czym charakteryzują się nasze ostrza chirurgiczne?

Egzemplarze, które posiada na stanie hurtownia AroMed w sklepie internetowym, są wytwarzane ze specjalnej tali węglowej należą do nich sterylne ostrza jednorazowe TIANDA . Ostrza są sterylne, zapewniające wysoką higienę i bezpieczeństwo podczas użytkowania w zabiegach. Precyzyjna jakość wykonania sprawia, że praca z nimi jest komfortowa i przy tym nie sprawia żadnych problemów. Nasze ostrza chirurgiczne różnią się od siebie pod względem rozmiaru - każdy z nich jest oznaczony specjalną cyfrą i najważniejsze wszystkim ostrza wykonane są zgodnie ze wszystkimi normami bezpieczeństwa, dlatego decydując się na ten zakup otrzymują Państwo gwarancję najwyższej najlepszego produktu. Każdy z modeli wykorzystujemy do jednorazowego użytku. Wszystkie narzędzia pakowane są osobno, w pojedyncze, sterylne opakowania. W pudełku zbiorczym znajdować się może aż do 100 sztuk ostrzy jednego rozmiaru.

Ostrza chirurgiczne

Swann Morton ostrza chirurgiczne cenione przez lekarzy

Asortyment sterylnych ostrzy chirurgicznych o specjalnym do wykonywania zabiegów kształcie to jedna z obligatoryjnych rzeczy jaką musi mieć placówka medyczna, w której wykonywane są standardowe zabiegi. Stomatologia również wykorzystuje ostrza chirurgiczne przez lekarzy podczas usuwania, nacinania schorzeń, jakie występują w ramach jamy ustnej. Do wykonania cięcia jest niezbędne utrzymanie pełnej precyzji, niezbędnej do bezpiecznego wykonania zabiegu, używane do tego narzędzia koniecznie muszą posiadać najwyższą jakością wykonania.

W ofercie sklepu AroMed występują tylko produkty najwyższej jakości, należą do nich – Swann Morton ostrza chirurgiczne. Dystrybuujemy ostrza Swann Morton na terytorium polski jak również do krajów Unii Europejskiej. Europejskie placówki medyczne stale są zaopatrywane w asortyment medyczny przez hurtownię AroMed wykazując się profesjonalnym podejściem do klienta. Do placówek medycznych zaliczamy placówki które dokonują wszelkiego rodzaju zabiegów, jakich wymaga leczenie uzębienia. Branża pedologiczna również sięga po ostrza chirurgiczne podczas zabiegów wykonywanych na stopach. Gotowe do użycia ostrze chirurgiczne, podobnie jak wiele innych produktów, jest w naszym sklepie dostępne w korzystnej dla klienta cenie.

Ostrza chirurgiczne do celów podologicznych - jakie wybrać?

Ostrza chirurgiczne do celów podologicznych powinny spełniać pewne kryteria. Powinny to być narzędzia jednorazowe, wyprodukowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, umożliwiający najlepszy komfort pracy. Znajdują one zastosowanie nie tylko podczas zabiegów chirurgicznych i stomatologicznych, ale w zabiegach podologicznych podczas usuwania zrogowaciałego naskórka na stopach, wykazując się wysokim stopieniem ostrości, ważnym dla zmniejszenia dyskomfortu pacjenta. Dostępne są różne rodzaje do wyboru. Podolodzy wybierają skalpele chirurgiczne do przeprowadzania zabiegów podologicznych znanej angielskiej firmy Swann Morton. Produkty tej marki występują w następujących rozmiarach jak 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 25A, 26, 27, 36.

Ostrza te różnią się od siebie pod względem kształtów, i jak również krawędzi. Narzędzia mogą być proste, spiczaste zakrzywione, zaokrąglone wygięte, trójkątne, długie czy krótkie. Kształt ostrza dobierany jest na podstawie celu przeznaczenia i rodzaju zabiegów. Do tego uwzględniany jest argument nacięć chirurgicznych jakie mają zostać wykonane na pacjencie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl