Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Producenci

Strzykawki Medyczne

W asortymencie hurtowni medycznej AroMed posiadamy najbardziej znane typy strzykawek występujących w branży medycznej. Strzykawki te, są stosowane podczas iniekcji podskórnych, dożylnych i domięśniowych. Dodatkowo wachlarz naszej ofert został wzbogacony o strzykawki do cewnikowania typu „Janeta” oraz strzykawki insulinowe.

Strzykawki medyczne w naszej ofercie to narzędzia jednorazowego użytku, które służą lekarzom albo pielęgniarkom do podawania pacjentom proponowanych płynów medycznych – za pomocą zastrzyków. Strzykawki medyczne mają również zastosowanie podczas pobierania płynów ustrojowych od pacjenta, popularne pobieranie krwi. Standardowe strzykawki medyczne posiadają pojemnik z charakterystyczną podziałką ( do odmierzania ilości płynu w zbiorniku) oraz tłok do sprawnego wstrzykiwania lub pobierania płynu. Precyzyjna strzykawka medyczna pomaga lekarzowi w precyzyjny i bezpieczny sposób podać lek choremu pacjentowi.

Strzykawki

Strzykawka 10 ml j.u. BRAUN 100szt. Strzykawka 10 ml j.u. BRAUN 100szt.
Producent: Braun
Cena:

19,50 zł

Cena netto: 18,06 zł

Strzykawka 2 ml j.u. BRAUN 100szt. Strzykawka 2 ml j.u. BRAUN 100szt.
Producent: Braun
Cena:

9,70 zł

Cena netto: 8,98 zł

Strzykawka 3 częściowa Luer-Lock 2ml 100szt Strzykawka 3 częściowa Luer-Lock 2ml 100szt
Producent: KDM
Cena:

30,00 zł

Cena netto: 27,78 zł

Strzykawka 3częściowa Luer-Lock 10ml 100szt Strzykawka 3częściowa Luer-Lock 10ml 100szt
Producent: Zarys
Cena:

29,00 zł

Cena netto: 26,85 zł

Strzykawka 3częściowa Luer-Lock 5ml 100szt Strzykawka 3częściowa Luer-Lock 5ml 100szt
Producent: Zarys
Cena:

22,00 zł

Cena netto: 20,37 zł

Strzykawka cewnikowa 100 ml (JANETA) Strzykawka cewnikowa 100 ml (JANETA)
Producent: Polmil
Cena:

3,00 zł

Cena netto: 2,78 zł

STRZYKAWKI U40 INSULINOWE 1ml 0,40X13mm 100szt STRZYKAWKI U40 INSULINOWE 1ml 0,40X13mm 100szt
Producent: Zarys
Cena:

28,00 zł

Cena netto: 25,93 zł

Łatwe zakładanie cewnika z ”Janeta”

Najpopularniejszym akcesorium do sztucznym opróżniania pęcherza moczowego jest cewnik Foleya. Założenie jego polega na włożenie elastycznej rurki do cewki moczowej, a następnie do pęcherza. W celu nie wysuwania się cewnika, uzupełnia się płynem balonik umiejscowiony na końcówce wsuwanej do pęcherza. Uzupełnienie balonika za pomocą strzykawki zwanej „Janeta”. Delikatnie przesuwający się tłok strzykawki zakończony jest pierścieniowym uchwytem, pozwala on na łatwe odciąganie cieczy, nawet za pomocą jednej dłoni (co jest bardzo komfortowe podczas pracy pielęgniarki, lekarza). Strzykawka Janeta również może być wykorzystywana do zabiegów płukania uszu.

Strzykawki insulinowe dicoSULIN

Strzykawki insulinowe dicoSULIN skonstruowane są z przezroczystego cylindra i odmiennym od cylindra kolorystycznie zielonego tłoka, który usprawnia dokładne nabieranie leków. Strzykawki tego typu nie są pirogenne i nie toksyczny. Podwójne uszczelnienie i kryza zapobiega przypadkowemu wysunięciu się tłoka poza cylinder, jednocześnie poprawiają jakość pracy posługiwano się strzykawką. Odpowiednio zaprojektowane ostrze igły o długości 13 mm ogranicza dyskomfort związany z iniekcją. 

Domowe zabiegi przy użyciu strzykawki – czy to możliwe?

Igły i strzykawki nie są przyrządami, które miło się kojarzą, oraz powodują miłe wspomnienia. Wiele osób widok akcesoriów medycznych wprowadza w strach, bądź dyskomfort. Niestety w każdym etapie życia mamy z nimi do czynienia, a niektóre osoby mają je na początku dziennym.

Występuje wiele rodzajów strzykawek o zróżnicowanym przeznaczeniu między innymi strzykawki 3-częściowe, 2 częściowe, strzykawki tuberkulinowe i insulinowe oraz te do cewnika i pomp. Różnią się one ze względu na swoją pojemność i budowę. Lancety są to jałowe przybory używane do punktowego nakłuwania skóry, przeznaczone dla osób walczących z cukrzycą podczas badania poziomu cholesterolu. Produkty sklepu internetowego AroMed są bezpieczne dla pacjentów. Do zachowania pełnej higieny, nie zważając na rodzaj zastrzyku pamiętać trzeba o wcześniejszym zdezynfekowaniu skóry, na której powierzchni wykonywane będzie nakłucie oraz dodatkowym przetarciu wskazanego miejsca po wyciągnięciu igły z ciała.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl