Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Producenci

Uchwyt do skalpela i jego przeznaczenie

Sprzedawane w sklepie internetowym AroMed trzonki skalpelowe to specjalistyczny asortyment. Dedykowany on został do zastosowań razem ze skalpelami. Skalpele bardzo często wykorzystywane są w chirurgii, ich zastosowanie wymaga bardzo dobrej precyzji oraz umiejętności manualnych. Do poprawy obsługi skalpela powstały specjalne uchwyty do trzymania w dłoni, które również dają znacznie większą wygodę w czasie podstawowych zabiegów chirurga. Taki trzonek prezentujemy w naszej ofercie. Jest to uchwyt, który będzie idealnie współgrał wraz z ostrzem chirurgicznym takich producentów jak Swan Morton czy Tianda.

Trzonki do skalpela

Uchwyt do skalpela nr 3 Uchwyt do skalpela nr 3
Cena:

9,00 zł

Cena netto: 8,33 zł

Uchwyt do skalpela nr 4 Uchwyt do skalpela nr 4
Cena:

9,00 zł

Cena netto: 8,33 zł

Trzonek do skalpela i jego zalety

Trzonek do skalpela umożliwia idealne podtrzymanie skalpela, wykonany on został z wysokiej jakości stali nierdzewnej - stali chirurgicznej. W dany sposób odporny jest na rdzewienie oraz bardzo wytrzymały na uszkodzenia jak np. złamania czy pęknięcia. Jest to trzonek wielokrotnego użytku. Trzonek do skalpela może być poddawany standardowym procesom czyszczenia czy sterylizacja narzędzi. Dzięki temu, że narzędzie jest wielokrotnego użytku ogranicza to generowanie dodatkowych kosztów związanych z zakupem nowych trzonków. Dodatkową zaletą jest jego wszechstronność i używania go z różnymi typami ostrza chirurgicznego, skalpela.

Odpowiednia konstrukcja uchwytu umożliwia swobodne trzymanie w dłoni i nie sprawia problemu w pracy również przy dłuższych zabiegach. Trzonki posiadają dodatkowo antypoślizgowe elementy, nacięcia zapewniające pewne trzymanie w dłoni, zapobiegające przypadkowemu wyślizgnięciu się z ręki w podczas wykonywania czynności chirurgicznych. Jego konstrukcja umożliwia także łatwe zakładanie i ściąganie skalpeli w krótkim czasie, a jednocześnie sprawny. Produkt jest certyfikowany wyrobem medyczny zgodny z normami UE. W naszej ofercie sklepu medycznego posiadamy uchwyt do skalpela nr 3 i nr 4.

Główne zalety trzonka do skalpeli

- bardzo dobra jakość wykonania
- antypoślizgowe elementy ułatwiają trzymanie w dłoni, zapobiegają przypadkowemu wyślizgnięciu się z ręki
- trzonek wielokrotnego zastosowania
- certyfikowany wyrób medyczny
- wykonany z trwałej stali chirurgicznej, nierdzewnej
- pozwala na wygodne trzymanie w dłoni nawet przy dłuższych zabiegach
- może być poddawany czyszczeniu i sterylizacji

Dlaczego wybór dobrego trzonka do skalpela jest tak ważny?

Wybór dobrego trzonka do skalpela ma istotne znaczenie dla precyzji i efektywności zabiegów chirurgicznych. Trzonek skalpela, będący podstawowym narzędziem w wielu procedurach medycznych, musi być nie tylko dobrze wyważony, lecz także ergonomicznie zaprojektowany, aby zapewnić chirurgowi maksymalną kontrolę i komfort podczas operacji.

W hurtowniach medycznych, takich jak AroMed, dostępne są różne rodzaje trzonków do skalpela, co pozwala na dopasowanie narzędzia do indywidualnych potrzeb i preferencji chirurga. Dobrej jakości trzonek skalpela zapewnia lepszą precyzję cięcia, co jest niezwykle ważne dla wyniku operacji, minimalizuje ryzyko błędów chirurgicznych oraz obniża zmęczenie dłoni. Ponadto, trwałość oraz jakość materiałów, z których wykonany jest trzonek, gwarantują długotrwałe i bezpieczne użytkowanie.

Odpowiedni dobór trzonka do skalpela jest zatem niezbędny dla zapewnienia odpowiedniej jakości opieki medycznej i jest kluczowym elementem w pracy każdego chirurga.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl