Producenci

Ultradent

AroMed jako doświadczona hurtownia medyczna z dumą oferuje profesjonalistom z branży dentystycznej dostęp do szerokiej gamy produktów Ultradent – marki cenionej za wysoką jakość i innowacyjność w dziedzinie materiałów dentystycznych.

Bogate portfolio producenta obejmuje między innymi zaawansowane systemy wybielające, które są owocem intensywnych badań oraz wieloletniego rozwoju. Ultradent zawsze ma na celu zapewnienie efektywnego, a zarazem bezpiecznego wybielania zębów, dlatego zapewnia profesjonalny żel wybielający zęby, który został opracowany, aby maksymalizować wyniki estetyczne przy jednoczesnym zminimalizowaniu dyskomfortu pacjenta. W ofercie Ultradent można również znaleźć nakładki, a także wiele innych solidnych produktów.

Zachęcamy do eksploracji oferty Ultradent w AroMed, gdzie jakość spotyka się z zaawansowaną technologią, by wspierać dentystów w dążeniu do perfekcji. Nasze zaangażowanie w dostarczanie materiałów najwyższej klasy ma na celu nie tylko ułatwienie pracy specjalistom, lecz także zwiększenie komfortu ich pacjentów oraz pomaganie w zachowaniu zdrowych, pięknych uśmiechów.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl