Opcje przeglądania
Nowość
Promocja
Producenci

Akcesoria stomatologiczne

Sklep AroMed przedstawia wszystkie akcesoria stomatologiczne,  niezastąpione w profilaktyce i leczeniu zębów. Oferujemy w ciągłej sprzedaży pokaźny asortyment nowoczesnych przyborów służących do wykonywania zabiegów leczniczych, ale także gwarancji luksusu, higieny i bezpieczeństwa – dla lekarza stomatologa i pacjenta. Dział akcesoria stomatologiczne oferuje środki służące do konserwacji i utrzymania czystości narzędzi dentystycznych.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 

Jednorazowe ochrony osobistej i środki higieniczne

Sklep internetowy AroMed proponuje szeroki wachlarz artykułów jednorazowego użytku, niezbędnych do utrzymania higieny pracy i ochrony stomatologa jak i pacjenta podczas zabiegów leczniczych. Polecamy osłony na zagłówki i podnóżki foteli dentystycznych, różnorodne serwety i chusteczki jednorazowe, wałeczki stomatologiczne celulozowe, kubeczki plastikowe oraz wkłady flizelinowe do spluwaczek. Lekarzom stomatologom oferujemy profesjonalne maseczki ochronne, przyłbice i okulary UV (100% pomarańczowe).

Dużym zainteresowaniem w ostatnich latach cieszą się jednorazowe szczoteczki z pastą do zębów. Polecane i niezastąpione w gabinetach stomatologicznych jak również w szkołach przy profilaktyce przeciw próchniczej. Oferujemy w sprzedaży japońskie szczoteczki Crystal Fresh i Crystal Miswak. Gwarantują doskonałe czyszczenie bez możliwości uszkodzenia szkliwa czy dziąseł, dzięki zastosowaniu w nich drobnoziarnistego kruszywa z naturalnej ceramiki. 

Stomatologiczne materiały opatrunkowe i akcesoria do znieczulania

Lekarze stomatolodzy często korzystają z zestawów jednorazowych strzykawek do podawania środków znieczulających. Przedstawiamy w ofercie AroMed igły do karpuli: profesjonalne ich wykonanie gwarantuje znacząco zmniejszyć uszkodzenie tkanek w czasie iniekcji i zredukować dyskomfort pacjenta.

Między środkami opatrunkowymi są gąbki żelatynowe, które wyróżniają się doskonałą absorpcją, niezbędną do tamowania różnego rodzaju krwawień, np. po ekstrakcji zębów. Gąbki żelowe to opatrunki wykonane prawie w 100% z żelatyny wieprzowej, po upływie 3 tygodni całkowicie się wchłaniają – dzięki możliwościom resorbowalnym.

Materiały ścierne i kalki artykulacyjne

AroMed proponuje różnego rodzaju materiały ścierne:

- paski diamentowe GripStrip,

- metalowe paski ścierne,

- taśmy poliestrowe do kształtowania wypełnień zębowych.

Prowadzimy sprzedaż kalek artykulacyjnych wiodących producentów, gwarantujących profesjonalny produkt. Oferowane kalki artykulacyjne występują pod różnymi kształtami (listki prostokątne i w kształcie podkowy). Doskonałej jakości barwniki w nich zastosowane pozwalają precyzyjnie zaznaczyć wszystkie niepożądanie przeszkody i okluzyjne punkty kontaktowe.

Formówki „Formatki” ,  „Białostockie” i system Palodent V3

Mamy w ciągłej sprzedaży dobrze znane poliestrowe formówki „Białostockie”, formówki „Formatka” oraz paski metalowe do formówek uniwersalnych. Proponujemy też nowoczesny system Palodent V3, który pozwala na szybką i w pełni bezpieczną (bez ryzyka pęknięć czy złamań) odbudowę punktów stycznych zębów (z idealnym odtworzeniem anatomicznego kształtu). W skład system Palodent V3 Intro wchodzi 100 formówek, 75 klinów, 30 klinów ochronnych, pierścienia uniwersalnego, pierścienia zwężanego, kleszczy i pęsety.

Leczenie infiltrantem próchnicy ICON

W leczeniu próchnicy można wykonać zabieg fluoryzacji lub usunąć zmienioną chorobowo tkankę i zastosować wypełnienia stomatologiczne. Jeśli zmiany chorobowe są niewielkie to racjonalnym posunięciem może być: infiltrant próchnicy ICON, jest to żywica o dużej płynności co pozwala wniknąć w porowatą tkankę zęba objętego próchnicą. Po zaaplikowaniu preparatu żywicznego wypełnione pory zastygają i definitywnie blokują dostęp kwasów kariogennych. Efektem zastosowania leczenia infiltrantem próchnicy ICON jest zatrzymanie rozwoju próchnicy.

Ponadto preparaty ICON niweluje przebarwienia próchnicze, które powstają w wyniku różnic w załamaniu światła padającego na zdrowe i zmienione chorobowo szkliwo. Możemy to zauważyć w postaci białych plam na zębach. Dzięki zastosowaniu Infiltrantu woda i powietrze wypełniające zmianę próchnicową zostają wyparte i szkliwo odzyskuję swój pierwotny kolor - barwę. 

Oleje do turbin NSK

W ofercie AroMed występują również oleje do turbin NSK, dzięki systematycznemu  stosowaniu zapewnią przedłużoną żywotność końcówek. Oleje mają właściwości smarujące i jednocześnie myjące. Proponowane przez AroMed oleje są przeznaczone do turbin wolnoobrotowych i szybkoobrotowych, mikrosilników, główek, kątnic i prostnic.

Oleje występują w sprzedaży w formie sprayu, co gwarantuje wygodne i precyzyjne zastosowanie, są w zupełności kompatybilne materiałowo i odporne na proces sterylizacji narzędzi. Oferowane preparaty nie odparowują i nie tracą właściwości smarnych w trakcie wyjaławiania narzędzi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl