Opcje przeglądania
Nowość
Promocja
Producenci

Żele i pasty do wybielania zębów

Sprzedajemy żele i pasty do wybielania zębów do używania w  domu i w gabinetach stomatologicznych. Nie łatwo utrzymać czyste, pozbawione przebarwień szkliwo bez systematycznego stosowania preparatów i zabiegów stomatologicznych, wybielających. Białe szkliwo traci estetyczny wygląd w wyniku spożywania leków, spożywania kawy, herbaty, słodzonych soków oraz palenia papierosów. Z pomocą przychodzi zabieg stomatologiczny jakim jest wybielanie zębów, które jest bardzo powszechnym zabiegiem estetycznym. Maskowanie i usuwanie przebarwień może być przeprowadzane na kilka sposobów – zaczynając od szczotkowania pastami wybielającymi, a kończąc po zastosowanie porcelanowych licówek wkomponowanych w uzębienie pacjenta.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jak wybielić zęby?

Najłatwiejszym sposobem wybielania zębów jest ich systematyczne i dokładne szczotkowanie z użyciem pasty wybielającej. Najlepszym efektem jest używanie past specjalistycznych, rekomendowanych przez stomatologów. Skuteczniejszą metodą od szczotkowania, jest metoda nakładkowa. Wybielające substancje wprowadzamy do silikonowych nakładek zgrywających się z kształtem zębów. Najbardziej znanymi preparatami do metody nakładkowej są żele wybielające Opalescence. W zaciszu domowy można też używać innowacyjne preparaty wybielające, w których składnikiem jest aktywny tlen. Zaletą jego jest mała inwazyjność: nie powoduje uszkodzenia zębów, szkliwa.

Inną opcją dla wybielania nakładkowego jest użycie lampy Zoom.  Światło emitowane przez lampę aktywuje substancje wybielające nałożone na szkliwo zębów. Kolejną metodą jest zabieg laserowego wybielania zębów. Skupiona wiązka światła powoduje, że nałożony na zęby żel przenika przez szkliwo i wybiela zawarte pod nią zębinę. Widoczne są efekty natychmiast po zakończeniu kilkudziesięciominutowego zabiegu. Uzyskać można w dany sposób rozjaśnienie o 10 odcieni, które utrzymuje się przez wiele miesięcy (nawet do dwóch lat). Wszystko uwarunkowane jest od tego jak bardzo unikamy produktów które mogą naruszyć barwę naszego szkliwa.

Wymieniając wszystkie metody poprawiania estetyki koloru uzębienia, najlepszym efekt estetycznego uśmiechu gwarantuje nałożenie porcelanowych licówek. Niewielki płatek porcelanowy, który znajduje się na zewnętrznej stronie zęba, daje możliwość uzyskania każdego odcienia bieli. Dodatkowo koryguje niedoskonałości kształtu zęba i wszystkie zmiany niepożądane na jego powierzchni. Jednak jak każda metoda, ta również ma swoje jaką jest wysoka cena za wykonanie licówek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl